עמוד הביתתפריט ראשי

החלה מכירת הכרטיסים למשחקים מול סלובניה ואוסטריה

3.3.2019 19:00
החלה מכירת הכרטיסים למשחקים מול סלובניה ואוסטריה

הערב (19:00) תחל מכירת הכרטיסים למשחקי נבחרת ישראל בסוף החודש מול סלובניה (21.3, 21:45, סמי עופר) ואוסטריה (24.3, 19:00, סמי עופר) במסגרת מוקדמות יורו 2020

מכירת הכרטיסים לשני משחקי הפתיחה של נבחרת ישראל במוקדמות אליפות אירופה 2020 תחל הערב בשעה 19:00. ישראל תתמודד באצטדיון סמי עופר מול נבחרות סלובניה (21.3, 21:45)  ואוסטריה (24.3, 19:00) בתקווה לפתוח את הקמפיין ברגל ימין. הנבחרת הוגרלה לבית מספר 7, יחד עם נבחרות פולין, אוסטריה, סלובניה, מקדוניה ולטביה.

לרכישת כרטיסים דרך אתר לאן למשחקים מול סלובניה ואוסטריה, לחצו כאן

לרכישת כרטיסים דרך אתר ברק למשחקים מול סלובניה ואוסטריה, לחצו כאן


מחירי הכרטיסים:

תא כסף: 250 שקלים
קטגוריה 1: 150/75 שקלים
קטגוריה 2: 100/50
קטגוריה 3: 55 שקלים (מחיר אחיד)

• המחירים כוללים עמלת משרד כרטיסים.
• כרטיסים מוזלים:
ילד/ה – תקף לילד עד גיל 18
חייל/ת - בהצגת תעודת חוגר בתוקף
סטודנט/ית – בהצגת תעודת סטודנט בתוקף
אזרח/ית ותיק/ה
נכים בכיסא גלגלים: נכה + מלווה, ללא עלות. (אך יש להצטייד בכרטיס)


שימו לב
• מחירי הכרטיסים כוללים את עמלת משרד הכרטיסים.
• כרטיס בהזמנה טלפונית/אינטרנט (בתוספת של עד  5  ₪)

* כל האצטדיון יהיה מסומן, פרט ליציע הצפוני העליון.

ארגון האוהדים של נבחרת ישראל, BLUE ELEMENT, ישבו במשחק בחיפה ביציע הצפוני העליון (206-207) במידה והנכם מעוניינים להצטרף לגוש המעודד - אנא רכשו כרטיסים לאיזורים אלו.


כרטיסים שהודפסו בבית
יש להדפיס את הכרטיס לפני הגעתכם לאצטדיון, הקפידו לוודא כי הברקוד מודפס באופן מלא , שימו לב יתכן והכרטיסים הגיע לדואר ספאם!
במידה  ולא התקבל הכרטיס באמצעות מייל נא פנה אלינו במייל [email protected]   ציינו על גבי המייל מספר הזמנה שם וטלפון

יו"ר ההתאחדות, משה זוארץ: "נבחרת ישראל חייבת להיות הקבוצה של כולם וזה צריך לבוא לביטוי גם ביציעים. יש כאן קהל חם, תומך ונאמן שמלווה את הנבחרת לאורך שנים רבות, קהל שמעניק אווירה ביתית ייחודית ומשמעותית. מתוך רצון לראות את הקהל ממלא את האצטדיונים, תומך בנבחרת ואני מקווה גם נהנה ממנה ומהישגיה, החלטנו על מחיר אחיד של 55 שקלים לכרטיס עבור כ-40% מתכולת האצטדיון. ההתאחדות גם משקיעה המון מחשבה ומשאבים בהקמת מתחמי אוהדים לפני המשחקים כדי להבטיח הנאה מרבית, ואני בטוח שעם כדורגל טוב ותוצאות חיוביות יהיה מדובר בחוויה ייחודית. אני קורא לקהל להתאחד סביב הנבחרת של כולנו ולהבטיח תצוגת עידוד מושלמת".


מונאס דאבור: "אני כבר מתרגש לקראת החזרה לנבחרת ולקראת המשחקים מול סלובניה ואוסטריה, הרבה בגלל התמיכה הנהדרת שהעניק לנו הקהל במשחקי ליגת האומות מול סקוטלנד ואלבניה. כאשר אוהדי הנבחרת מתאחדים סביבה ונותנים הכל ביציע, אין לי ספק שבבית אנחנו מסוגלים לנצח כל נבחרת. חשוב לנו לפתוח את קמפיין מוקדמות אליפות אירופה ברגל ימין, ודאי בשני משחקי הבית בסמי עופר, ואני משוכנע שאם נצליח זה יגדיל משמעותית את הסיכויים שלנו להעפיל לטורניר הגמר. אמרתי כבר שהבית אליו שובצנו שוויוני ונותן לנו סיכוי אמיתי. ברור שהמשחק מול אוסטריה פיקנטי עבורי, מן הסתם גם עבור ווילי רוטנשטיינר ואנדי הרצוג. עם קהל תומך ויציעים מלאים הכל אפשרי"

ביברס נאתכו, קפטן הנבחרת: "אני יכול להתחייב בשם כל שחקני הנבחרת שנעשה הכל כדי לשמח את האוהדים ולהציג כדורגל יוזם ויצירתי. יש שינוי בנבחרת, הוא הורגש היטב בליגת האומות, והחובה שלנו היא להמשיך להשתפר ולהשאיר תמיד את כל מה שיש לנו על כר הדשא. אוהדי הנבחרת הוכיחו כבר שהם יודעים להעריך מאמץ גדול והם תמיד שם כדי לדחוף אותנו קדימה. התגעגעתי למפגש עם הקהל שלנו וחשוב שהנבחרות היריבות ירגישו מהדקה הראשונה ועד לאחרונה שהם משחקים מו הרבה יותר מאשר 11 שחקנים במדי נבחרת ישראל".

דור פרץ: "כבר יש פרפרים בבטן לקראת פתיחת הקמפיין וההתרגשות באמת גדולה. יש לנו נבחרת שמשלבת שחקנים צעירים ושחקנים ותיקים, תמהיל מאוד מבטיח. אני מקווה ומאמין שניצחון שלנו על סלובניה יהפוך את חג פורים השנה לשמח במיוחד וזה בוודאי יהיה משמעותי להמשך הדרך. כל נבחרת שמגיעה לשחק כאן צריכה להרגיש את הלחץ מהיציעים ואנחנו צריכים לנצל את הדחיפה האדירה שהקהל יודע לתת לנו. אני מאוד מאמין ביכולת של נבחרת ישראל לאחד סביבה את כל האוהדים והאוהדות ולסחוף מדינה שלמה. זה מחייב כל שחקן בנבחרת לתת את כל מה שיש לו ולהשאיר הכל על כר הדשא".

אנדי הרצוג, מאמן הנבחרת: "כשחקן, אני זוכר שלשחק מול הקהל הישראלי התומך היה תמיד אתגר לא פשוט עבור הנבחרת האורחת. במשחקים מול סקוטלנד ואלבניה נהנתה נבחרת ישראל מקהל שדחף אותה לשני נצחונות מצוינים ואני מאמין שגם מול סלובניה ואוסטריה יהיו אתנו אלפי אוהדים שיידעו להעריך את המאמץ ואת הכדורגל ההתקפי שהנבחרת מחויבת לו. פתיחה טובה בבית בשני המשחקים הקרובים תהיה משמעותית מאוד להמשך הקמפיין. לאחר ההגרלה הערכתי שהיא הוגנת ומעניקה לנו סיכוי אמיתי, עכשיו מגיע הזמן שלנו ושל הקהל לממש את הפוטנציאל הגדול של הכדורגל הישראלי. ברור שהמשחק מול אוסטריה יהיה מיוחד מאוד עבורי, אבל הוא חלק משלושה ימים מאוד משמעותיים לנבחרת ישראל ולכדורגל שלנו. יהיה לנו סגל שבו כל שחקן מחויב לתת כל מה שיש לו כדי לזכות להערכה מהקהל ולהוביל את הנבחת קדימה".