עמוד הביתתפריט ראשי

ניר ביטון: "אני פה כדי להוכיח שמקומי כאן"

30.5.2019 12:30
ניר ביטון: "אני פה כדי להוכיח שמקומי כאן"

הנבחרת התכנסה בשפיים לקראת מחנה האימונים בגרמניה. דן גלזר: "מייחלים להעפלה ליורו"

הנבחרת התכנסה בשפיים לקראת מחנה האימונים בגרמניה. דן גלזר: "מייחלים להעפלה ליורו"

נבחרת ישראל התכנסה הבוקר (חמישי) בבית הנבחרות בשפיים לאימון ראשון לקראת היציאה למחנה האימונים בגרמניה. מדובר במחנה כהכנה לקראת שני המשחקים במוקדמות יורו 2020 מול לטביה ופולין.

מי שיצטרפו לנבחרת בהמשך הם מנור סולומון (בשישי), כאשר ערן זהבי ודיא סבע יצטרפו ביום ראשון.

דן גלזר אמר לפני האימון: "אנחנו מייחלים להעפלה ליורו, עובדים על זה מתחילת הקמפיין. לעבוד קשה זה דבר חשוב בכל מסגרת, נעשה מחנה אימונים כמה ימים ונתגבש כדי להוציא תוצאה טובה. אני פחות רוצה להתייחס לפולין, כי אנחנו רוצים קודם כל לדבר על לטביה ולעשות שם קודם כל תוצאה טובה. עוד לא כל כך דיברנו עליהם, נקבל תדרך בימים הקרובים ונהיה מוכנים”.

ניר ביטון: "מה שהיה בקמפיין הקודם נגמר, לא היה לי שום דבר מיוחד מול אלישע. הייתה סיטואציה שקצת יצאה מפרופורציה אבל דיברנו על זה והכל בסדר. אני בא בתור קשר ובלם, שיחקתי גם וגם, כל מה שהמאמן יבקש ממני אעשה. אנדי רואה אותי בתור בלם, היינו בקשר בשנה האחרונה ואני מוכן להכל. עברתי תקופה לא קלה מכל הבחינות, אני פה כדי להוכיח שמקומי כאן. כרגע יש לי חוזה בסלטיק וזה מועדון ענק, אני לא יודע מה יהיה בעתיד, אני לא אוהב להיות
 נביא. אנחנו פה ומסתכלים על כל משחק בנפרד. אם אנחנו רוצים להעפיל ליורו צריך לנצח את לטביה. ננסה לעשות תוצאה טובה ולחזור משם עם הנקודות”.