עמוד הביתתפריט ראשי

רוטנשטיינר: "חייבים חיוביות מהיציעים כדי להעפיל ליורו"

רוטנשטיינר: "חייבים חיוביות מהיציעים כדי להעפיל ליורו"


ההתאחדות לכדורגל קיימה אירוע מיוחד לקראת פתיחת הקמפיין החדש בבית הנבחרות בשפיים. מכירת המנויים לקמפיין תחל הערב בשעה 19:00.

בעוד כחודשיים בלבד תפתח נבחרת ישראל את טורניר מוקדמות יורו 2020 והיום (שלישי) קיימה ההתאחדות לכדורגל אירוע מיוחד לקראת פתיחת הקמפיין החדש בבית הנבחרות בשפיים.
 
אל האירוע הוזמנו שחקני הנבחרת מנור סולומון, דור פרץ ושרן ייני, ספונסרים, נציגים מארגון האוהדים, עיתונאים וכמובן מאמן הנבחרת, אנדי הרצוג והמנהל המקצועי, ווילי רוטנשטיינר.
 
מכירת המנויים לקראת קמפיין המוק' תחל הערב (19:00).  כזכור, במוקדמות אליפות אירופה הנבחרת של אנדי הרצוג הוגרלה לבית עם פולין, אוסטריה, סלובניה, מקדוניה ולאטביה. המשחקים ייפתחו בחודש מרץ הקרוב, מול סלובניה ואוסטריה באצטדיון סמי עופר, כאשר בסיום שלב המוקדמות שתי הראשונות מכל בית יעפילו לטורניר.
 
מנכ”ל ההתאחדות, רתם קמר: “אני מקווה שנפתח את הקמפיין הקרוב ברגל ימין. אנחנו רוצים שהמשחקים של הנבחרת יהיו חגיגה גדולה לצופים וכמובן שזה תלוי גם בתוצאות על הדשא. עם כל האכזבה מסיום הקמפיין בליגת האומות, ראינו מהנבחרת כדורגל טוב ומחויבות. אנחנו רוצים להמשיך באותה הרוח בקמפיין הבא. יש סיכוי אמיתי להתמודד על טורניר גדול ונמשיך לספק לנבחרת את הכלים הטובים ביותר להצלחה״.

רונית גלסמן, ראשת אגף השיווק בהתאחדות, הציגה את הנתונים המרשימים של הנבחרת בקמפיינים הקודמים מבחינת ממוצע צופים במשחקי הבית (19,000 במוקדמות המונדיאל) והרייטינג (כ-13%) וחשפה את החידוש הגדול בקמפיין הקרוב: מחיר אחיד של 55 שקלים בחלקים גדולים מכל האצטדיונים.

גלסמן: ״ההתאחדות קיבלה החלטה להוזיל משמעותית את מחירי הכרטיסים כדי לתרום לאטרקטיביות ולמלא את היציעים באווירה טובה. רוב הכרטיסים יהיו במחיר אחיד של 55 שקלים וזו בשורה אמיתית. יש לנו ספונסרים שהם חלק מהמשפחה, רובם צועדים אתנו שנים ארוכות, אחרים הצטרפו לאחרונה וזה משדר עוצמה ואמונה. לנבחרת יש צבע חדש - תכלת - ועיצוב חדשני וכל אלה יחד נותנים תחושה של הזדמנות מצוינת לחגיגה לאומית אמיתית במשחקי הנבחרת”.
 
המנהל המקצועי ווילי רוטשטיינר, אמר: “יש עלינו לחץ לנצח וזה בסדר גמור. הכי חשוב זה קודם כל להאמין, בשחקנים ובנבחרת. יש לנו נבחרת טובה, יש לנו שחקנים ברמה גבוהה, אבל צריך גם רוח לחימה כי אנחנו נבחרת ישראל. אם נאמין כולנו, נוכל לנצח. אנחנו עובדים קשה בשביל ההצלחה. נצטרך קצת זמן כדי להעלות את הנבחרת לשלבים גבוהים יותר, דרך שחקנים צעירים, ואני שמח שמנור סולומון עובר לאוקראינה למועדון גדול. אני מקווה שהוא ייקח את האתגר הזה כדי להפוך לשחקן על. אני מאמין בו והוא עובד קשה מאוד כדי להפוך לשחקן מוביל. אשמח אם זה יעזור גם לנבחרת”.
 
עוד הוסיף רוטנשטיינר: “אנחנו חייבים שיהיו אצטדיונים מלאים, במיוחד בהתחלה, שתהיה קריטית לקמפיין הקרוב. אם האוהדים יבואו לתמוך בנבחרת זה יצליח. פולין, סלובניה ואוסטריה הן נבחרות קשות ואנחנו נזדקק לאנרגיות חיוביות מהיציעים כדי להעפיל ליורו. הקהל היה נפלא בליגת האומות והניצחונות מול סקוטלנד ואלבניה היו הרבה בזכותו. זה בית קשה, אני מסכים, אבל אין בית קל ואין הגרלה טובה. כל הנבחרות הן יריבות חזקות, כך שנצטרך לכבד אותן, אבל יש לנו הזדמנות לרשום הצלחות וניצחונות, ונצטרך קודם כל לנצח במשחק הראשון שלנו”.