עמוד הביתתפריט ראשי

ביברס נאתכו: "נצטרך לשחק על נקודות החולשה של האלבנים"

7.9.2018 08:00
ביברס נאתכו: "נצטרך לשחק על נקודות החולשה של האלבנים"

נבחרת ישראל קיימה את האימון המסכם באצטדיון ארנה באלבאסן. אנדי הרצוג: "עבדנו קשה בימים האחרונים הגנתית והתקפית - נצטרך להראות את זה במשחק"

ההכנות הושלמו. נבחרת ישראל קיימה אמש (חמישי) את האימון המסכם באצטדיון באלבאסן, כאשר כל שחקני הסגל, 24 במספר, קיימו אימון מלא. לפני האימון דיברו אנדי הרצוג וביברס נאתכו במסע"ת.

אנדי הרצוג: "מובן שאני מתרגש. אמנם אנחנו מתאמנים רק יומיים, אבל אני שמח שאנחנו משחקים וזה יהיה רגע מאוד מיוחד עבורי. יש אנרגיה חדשה וטובה בנבחרת״.

״עבדנו בימים האחרונים גם בהגנה וגם בהתקפה, נצטרך להראות את זה במשחק. יש לנו שחקנים כישרוניים בכל עמדה. אנחנו רוצים להיות טובים יותר בכל פעם, ליגת האומות זאת הזדמנות טובה עבורנו להגיע לטורניר גדול. יש לנו כמה שחקנים חדשים ונצטרך לחבר את כולם בעבודה קשה״.

״לאלבניה יש כמה שחקנים התקפיים שיכולים לעשות לנו בעיות. אני רוצה לראות את הקבוצה שלי דוחפת קדימה עם המון יצירתיות אבל עם זאת גם שיעמדו יציבים בהגנה”.

ביברס נאתכו: ״אנחנו מתאמנים רק כמה ימים ביחד, אבל זאת סוג של התחלה חדשה, טורניר חדש עם צוות חדש ודברים חדשים. אני שמח להיות קפטן, זה אחד מרגעי השיא שלי אם לא רגע השיא שלי בקריירה״.

״אנחנו צריכים ליישם את מה שהמאמן מבקש, להיות מרוכזים הגנתית ולשחק על הנקודות החלשות של האלבנים ונקווה שהתוצאה תהיה יותר קרובה למה שהייתה התוצאה פה ולא מה שהיה בארץ״.

״יש שתי נבחרות איכותיות וטובות בבית, אלה ארבעה משחקים ונצטרך להיות מרוכזים נקודתית. המשחקים יהיו בתקופה די קצרה בזמן של נבחרת, אז נצטרך להיות מפוקסים. אנחנו יודעים את נקודות החוזקה של האלבנים, אבל לא נתרכז רק בשחקן אחד או שניים אלא נסתכל עליהם כנבחרת. אנחנו באים במטרה ובתקווה להשיג פה שלוש נקודות אבל נראה איך המשחק יתפתח״.