עמוד הביתתפריט ראשי

הרצוג: "3 נקודות בלטביה - וניהיה במירוץ עד הסיום"

29.5.2019 12:30
הרצוג: "3 נקודות בלטביה - וניהיה במירוץ עד הסיום"

מאמן הנבחרת קיים מסיבת עיתונאים לקראת משחקי החוץ בלטביה ופולין: "הופתעתי ממקרה דאבור. אני מרוכז בשחקנים שיש לי כאן"

נבחרת ישראל תתכנס מחר לקראת צמד משחקי החוץ ביוני מול לטביה (7.6) ופולין (10.6).

הנבחרת תקיים מחר (חמישי) אימון בבית הנבחרות ואחר הצהריים תמריא למינכן, ותקיים מחנה אימונים של 6 ימים בגרמניה. משם תמריא הנבחרת לריגה לקראת המשחק בשישי בערב לטביה.

בשבת תמריא הנבחרת לוורשה, לקראת המשחק ביום שני, העשרה ביוני מול נבחרת פולין. 3 שחקנים יצטרפו לנבחרת במהלך מחנה האימונים מקבוצותיהם: ערן זהבי ודיא סבע ב-2 ביוני ומנור סולומון יגיע ביום שישי הקרוב ישירות מאוקראינה למחנה האימונים בגרמניה.

היום (רביעי) קיים המאמן הלאומי, אנדי הרצוג, מסיבת עיתונאים בתא הכבוד באצטדיון ר"ג. "יש לנו שני משחקים חשובים מאוד ומאוד הופתעתי שמונס לא הגיע, כעסתי, אבל ראינו מה אפשר לעשות. אני מרוכז בשחקנים שיש לי כאן ונראה אחרי שני המשחקים מה קורה לגבי מונס דאבור. לא רוצה שיהיו לי מחשבות על שחקן בודד, אני מאחל לו את כל ההצלחה, אבל נתרכז כרגע בהכנות שלנו, אבל אי אפשר להסתיר שאני מאוד מאוכזב.

נתאמן בצורה שונה כדי להשיג נקודות מחוץ לבית. לא אדבר על ההשלכות בעקבות ההחלטה של דאבור, אם שחקן כזה עושה ככה ושחקן אחר עושה גם משהו אחר אז לעולם אל נצליח.

זה תמיד טוב שיש אופוריה, כי זה אומר שהתוצאות טובות, אבל כשאתה שחקן מקצוען אתה מבין שיש לך הזדמנות מצוינת לקחת עוד שלוש נקודות מחוץ לבית, מול לטביה ואז פולין, הן מסוגלות לפגוע בנו, אם נחטיא הרבה נפסיד במשחקים האלה. ננסה להמשיך את התוצאות שלנו, אני מאמין שהשחקנים שלי בכושר טוב ונוכל לנצח את לטביה, אבל זה יהיה קשה מאוד.

לא מדבר על פולין, מתרכז קודם בלטביה. נכין את הנבחרת כדי להביא תוצאות טובות, אל תמעיטו בערך של לטביה, הם שווים דרג גבוה יותר ממה שהם, הם עושים תוצאות יפות ואני רואה בהם מטרה גדולה. חייב לשמור על מקצוענות כדי לקחת 3 נקודות.

יש פייבוריטיות, אז יכול להיות שלפולין יש תחרות גדולה עם אוסטריה ואיתנו וגם מקדוניה וסלובניה בתמונה, אם ניקח 3 נקודות בלטביה, אז יש לנו סיכוי טוב להיות במירוץ עד הסיום".