עמוד הביתתפריט ראשי

אמנון סטרשנוב קיים סיור בסמי עופר

אמנון סטרשנוב קיים סיור בסמי עופר


נשיא בית הדין העליון, יחד עם דייני בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, קיימו אתמול סיור, טרם פתיחת המשחק בין מכבי חיפה להפועל תל אביב, זאת במסגרת המפגשים השוטפים עם כלל הגורמים בכדורגל הישראלי.

 

שיא בית הדין העליון, שופט בדימוס אמנון סטרשנוב, יחד עם דייני בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, קיימו אתמול סיור באצטדיון סמי עופר, טרם פתיחת המשחק בין מכבי חיפה להפועל תל אביב, זאת במסגרת המפגשים השוטפים עם כלל הגורמים בכדורגל הישראלי.

 

במהלך הסיור, שנערך בהשתתפות מנהלת הליגות, ראשי מכבי חיפה, גורמי האבטחה, הנהלת האצטדיון וגורמים נוספים, הוצגה בפני הדיינים אסטרטגיית הקבוצה למניעת אלימות וגזענות ולניהול האירוע, כמו גם היערכות הקבוצה ומערך האבטחה למשחק.

 

סטרשנוב: ״זה היה סיור מעניין ומרתק במשך כשעתיים בהן קיבלנו סקירות מקיפות על נושאים שונים הקשורים בניהול משחק הכדורגל. הושם דגש על אמצעי האבטחה הננקטים למניעת אלימות, לרבות מצלמות אבטחה, מעקב אחרי אוהדים עבריינים החוזרים למגרשים, תביעות אזרחיות המוגשות על ידי הקבוצה נגד אוהדים מתפרעים ועוד. התרשמנו מאוד מהאמצעים החשובים הננקטים על ידי מכבי חיפה למניעת אלימות, ונראה כי יש מקום לאמץ צעדים חשובים אלה גם בשאר המועדונים ובאצטדיונים. בנוסף, זכינו לצפות במשחק משובח עם הרבה כדורגל טוב״.

 

צילום באדיבות: ראובן כהן