עמוד הביתתפריט ראשי

דור פרץ: "מקווה שנשיג תוצאות טובות בהמשך. צריך להמשיך להאמין"

8.9.2018 14:00
דור פרץ: "מקווה שנשיג תוצאות טובות בהמשך. צריך להמשיך להאמין"

נבחרת ישראל הפסידה אמש (1-0) לנבחרת אלבניה. מחר בבוקר תמריא הנבחרת לבלפסט, לקראת משחק הידידות שיתקיים ביום שלישי מול נבחרת צפון אירלנד

 

 

נבחרת ישראל הפסידה אמש (1-0) לנבחרת אלבניה. מחר בבוקר תמריא הנבחרת לבלפסט, לקראת משחק הידידות שיתקיים ביום שלישי מול נבחרת צפון אירלנד (21:45).

דור פרץ: "אני חושב שבסך הכל התחושה קצת מאכזבת. הגענו למספר מצבים שיכולנו להבקיע מהם, אבל מצד שני אני חושב שהצגנו יכולת טובה וזה נותן לנו הרגשה טובה להמשך. אני שמח מההופעה שלי באופן אישי, אבל אני חושב שגם ההופעה הכללית של הנבחרת הייתה טובה על אף התוצאה המאכזבת, אני מקווה שנמשיך ככה ונביא תוצאות טובות יותר”.

“תמיד יש סיכוי להעפיל, צריך להמשיך להאמין, זה רק תחילת הקמפיין ומפה נמשיך הלאה. אני חושב שאם זה יהיה הקו שלנו, העתיד שלנו יהיה טוב יותר. כרגע נראה שאנדי הרצוג הוא האיש המתאים, אין ספק, הוא יודע מה הוא רוצה  ונראה בהמשך”

גיא חיימוב: “יש הרגשה טובה באופן אישי, אבל מבאס שהפסדנו, לא הגיע לנו להפסיד. שיחקנו טוב הגענו למצבים, היינו יצירתיים ניקח את הדברים הטובים ונתקדם קדימה. כדורגל זה עניין של רגעים. עשינו משחק טוב, הגנו למצבים כמו שרצה אנדי הרצוג, היה חסר לנו גרוש ללירה כמו שאומרים, אבל אנחנו נלמד מזה. זה רק משחק ראשון, צריך לתקן. אם נמשיך בדרך וביכולת הזאת אז אני מאמין שנעמוד במטרות שלנו. גם כשערן זהבי יצא הגענו למצבים אז אני
לא חושב שזה באמת השפיע”.

מנור סולומון: “כמובן שגם יש תחושות מאכזבות כי הפסדנו, אבל אני מאוד שמח לערוך הופעת בכורה, זאת הגשמת חלום ילדות שלי. מההתחלה כשהגעתי, הרגשתי ואני מרגיש שסומכים עליי ונותנים לי את הביטחון, גם השחקנים וגם הצוות המקצועי”.

“אנחנו עצובים ומאוכזבים שהפסדנו, אבל כבר עם הפנים למשחק הבא. אני חושב ששיחקנו טוב במחצית הראשונה וחבל שהחמצנו, במחצית השנייה היו עליות וירידות, הם הגיעו למצבים וגם אנחנו, אבל הם הבקיעו שער ואנחנו לא אז אנחנו מאוכזבים".