אנדי הרצוג: "אני מאמין בשחקנים שלי"

מאמן הנבחרת, אנדי הרצוג: "האוהדים הם חלק חשוב ביותר. אני זוכר כיריב שהיה קשה מאוד לשחק בישראל"

שבוע לפני צמד המשחקים החשוב במוקדמות יורו 2020 נגד סלובניה ואוסטריה                         קיים  הבוקר (רביעי) מאמן הנבחרת, אנדי הרצוג מסיבת עיתונאים באיצטדיון רמת גן.

אנדי הרצוג: "אנחנו מתרגשים, יש לנו שני משחקי בית ואני מקווה שנקבל תמיכה רבה מהיציעים. אני זוכר ששיחקתי נגד ישראל בחוץ ותמיד היה קשה. נצטרך לפתוח היטב נגד סלובניה ונזדקק לקהל בגב שלנו"

בנוגע להחלטות על הזימונים לסגל : "חלק מהשחקנים באירופה לא משחקים באופן קבוע, אבל אני מאמין בשחקנים שזימנתי. אני רוצה המשכיות, אני לא רוצה לשנות את הסגל יותר מדי. היה חשוב לי להמשיך עם הבסיס, גם אם חלק מהשחקנים לא משחקים כרגע - התפקיד שלי הוא לעזור להם. אם אראה באימונים שיש שחקן שלא נמצא בכושר שאני מצפה ממנו, אעשה שינויים."

המאמן התייחס גם למצבו של אריאל הרוש: "ברור שהמצב לא אופטימלי, אבל תראו את המשחקים האחרונים שלו בנבחרת. אני יודע כמה הוא טוב, אני רוצה לתמוך בו, הוא ניצח את המשחק נגד אלבניה בבית".

על סיכויי העלייה: "פולין ואוסטריה הן הפייבוריטיות. אני רוצה שהקבוצה שלי תאמין שהיא יכולה לעלות. יהיו לנו הרבה בעיות במהלך המשחקים, אבל אנחנו צריכים למצוא פתרונות. אנחנו צריכים להיות אקטיביים ולא רק להגיב ליריבות. כולם רוצים לעלות, אבל אני חושב על שני המשחקים הראשונים. הפוקוס שלנו כרגע הוא על סלובניה. אוסטריה יהיה מיוחד, אבל קודם כל חושבים על סלובניה ונחפש שם שלוש נקודות"