13.5.2019 14:30
דראפיץ': "מרגישים טירוף". אבוקסיס: "מקווה שנזכה"

דראפיץ': "מרגישים טירוף". אבוקסיס: "מקווה שנזכה"

היום (שני) התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת גמר גביע המדינה שיתקיים ביום רביעי בשעה 20:45 באצטדיון סמי עופר בחיפה.

סלובודן דראפיץ: "40 שנה מכבי נתניה לא זכתה בגביע ואפשר להרגיש את הטירוף בעיר. האוהדים צמאים לזה וזו הרגשה כיפית. אני חי בנתניה וזה לא כמו שהייתי בבית”ר ירושלים וחוזר לנתניה ולא מרגיש את האווירה. אין ספק שאחרי שהגמר הזה יכול להשפיע על העתיד שלי בעיר לעוד הרבה שנים קדימה. שאלו אותי אם אני מתרגש? אני לא מתרגש בשבילי, אלא בשביל כל האנשים בעיר שמחכים לתואר הזה הרבה שנים".

דודי תירם: "מי שלא חושב על זכייה זה לא יקרה לו. חשבנו ודמיינו את הסיטואציה הזו. זה מעמד מאוד מיוחד ואנחנו צריכים להתכונן הכי טוב לרגע הזה. זה רגע שיכול לשנות את הקריירה להרבה מאוד שחקנים פה. ברגעים כאלה הכל מתגמד, זה רגע מיוחד מאוד וזה יום מיוחד לעיר שלמה ולכל האוהדים שמחכים 36 שנה לתואר. אנחנו עושים הכל כדי להביא את השמחה והאושר לעיר. אנחנו מדברים על עודד מכנס ודדוד לביא שהביאו רגעים היסטוריים למועדון וכולנו מאוד נשמח להיות חלק מההיסטוריה של המועדון הזה".

יוסי אבוקסיס: "אם תסתכלו בשנתיים האחרונות אפשר לראות את ההתקדמות של המועדונים האלה ואני מקווה שאנחנו נזכה בסוף. זה מסוג המשחקים שאין מה לדבר על מוטיבציה. צריך להיות מרוכז ושקט ולהרגיע את השחקנים. צריך לדעת להביא את היכולת של רוב העונה גם הפעם וזה יהיה המאני טיים שלנו. יש מולנו קבוצה מאוד חזקה ומי שתהיה יותר רגועה ושקטה היא זו שתזכה בגביע".

איציק עזוז: “הכי חשוב לבוא מרוכזים ומפוקסים. יש לנו אפשרות לגביע שני בשלוש שנים וזה לא משהו שקורה הרבה. האמנו בעצמנו בתחילת העונה. נכון שיש פה הרבה צעירים אבל כולם עובדים קשה ואנחנו מאוד מאוחדים ומגובשים וזה תמיד מתכון להצלחה”.